Přejít na hlavní menu

Aktuality

Buďte s námi stále v obraze. Podívejte se, co zajímavého se u nás a v právním světě aktuálně děje.

Průvodce soudními spory

Máte nárok, se kterým musíte k soudu a nevíte si rady? Někdo vás žaluje a vy nevíte, co u soudu čekat? Tak teď už vědět budete díky našemu průvodci soudními spory - www.jduksoudu.cz.

Web věnovaný pouze soudním sporům shrnuje typický průběh civilního soudního řízení. Dozvíte se, s jakým nárokem vůbec k soudu můžete, jak řízení probíhá a jaký může být jeho výsledek.

Náš průvodce z Vás sice advokáta neudělá, ale v celém procesu se díky němu lépe zorientujete a budete tak moci s advokátem efektivněji spolupracovat – což je základem každého úspěšného zastoupení.

Poznáte i „nástrahy“ na které musí advokát v soudním řízení dávat pozor. Věděli jste například, že když se žalovaný nedostaví na první soudní jednání, může soud žalobě vyhovět jen z důvodu jeho neúčasti?

Na stránkách najdete i přehled nejčastěji řešených oblastí sporů, procesní vzory a aktuality z rozhodovací praxe, které budeme dále průběžně doplňovat.

Navazujeme tak na další úspěšný projekt kanceláře 
- průvodce trestním právem www.trestprokazdeho.cz který běží pod taktovkou kolegy Petra Motyčky.

Už jste si našeho průvodce prošli? Našli jste, co jste hledali? 


 
Newsletter
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři