Přejít na hlavní menu

O endors

endors jsme založili s přesvědčením, že právní služby na nejvyšší úrovni lze poskytovat pouze s dokonalou znalostí právních předpisů a současně okolního prostředí.

S endors advokátní kancelář s.r.o. spolupracuji na různých projektech od počátku jejich založení, s majitelem JUDr. Vítem Kučerou úzce spolupracuji již více než 10 let. Služeb endors advokátní kancelář s.r.o. využívám v řadě oblastí svého podnikání a pracovníci kanceláře se účastní aktivně na mých revitalizačních a ekonomicko-organizačních projektech. Jejich služeb používám nejen v oblasti operativních konzultací, ale i v samostatném řešení právních částí projektů. Pokud se týká způsobu spolupráce, velmi oceňuji jejich osobní a lidský přístup, slušnost, flexibilitu, rychlost, spolehlivost. Pokud se týká odborné stránky, pak oceňuji kvalifikovanost, kreativní hledání řešení, podpora klientovi při vyjednávání. Endors advokátní kancelář s.r.o. má velmi dobrý zákaznický servis, reagují bezprostředně a srozumitelně. Velmi oceňuji, že jsou schopni poskytovat základní telefonické konzultace. Dále oceňuji v případech, kdy se zabývají tématy do hloubky, kvalifikované a srozumitelné rozbory a návrhy, a to i v případě nestandardních situací. Na základě své osobní zkušenosti mohu s klidným svědomím konstatovat, že endors advokátní kancelář s.r.o. je spolehlivým a profesionálním partnerem, který poskytuje kvalitní a komplexní právní poradenství a každému, kdo hledá kvalitní právní služby ji doporučuji.
Newsletter
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři