Přejít na hlavní menu

O endors

endors jsme založili s přesvědčením, že právní služby na nejvyšší úrovni lze poskytovat pouze s dokonalou znalostí právních předpisů a současně okolního prostředí.

S Vítkem Kučerou a advokátní kanceláří endors dlouhodobě spolupracuji v různých oblastech práva (nejčastěji se jedná o korporátní a dluhopisovou agendu, akvizice a související spornou agendu) z pozice manažera několika společností. Na naší vzájemné spolupráci oceňuji především efektivitu fungování spolupráce a profesionální přístup celého týmu endors, spolu s odvahou hledat nekonvenční a kreativní řešení situací, které před nás staví podnikatelská realita. Při spolupráci s endors se mohu vždy spolehnout na vysoký standard kvality právního poradenství i připravovaných výstupů. Tyto parametry přitom zůstávají zachovány i v situacích, kdy je třeba danou věc řešit s maximálním urychlením a pružně reagovat.
Newsletter
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři