Přejít na hlavní menu

O endors

endors jsme založili s přesvědčením, že právní služby na nejvyšší úrovni lze poskytovat pouze s dokonalou znalostí právních předpisů a současně okolního prostředí.

S Vítkem Kučerou spolupracuji od počátku budování jeho advokátní kanceláře a myslím, že právní asistence přerostla i v přátelství. Za první republiky i v zahraničí je běžné, že úspěšní lidé mají nejen svého osobního lékaře, ale i právníka, který je schopen zajistit a pomoci s mnoha aspekty pracovního i běžného života. Svůj vztah k endors a Vítkovi Kučerovi bych rozdělil do dvou úrovní a to pracovní, kdy v jakémkoliv projektu je tato advokátní kancelář první volbou, ať už se jednalo o společnost CZECH HOME CAPITAL či aktuálně ESG SeniorCARE a další projekty. A osobní, kdy pokládám Vítka za osobního přítele, na něhož se mohu já i má rodina spolehnout v dobrých i horších časech, a to v celém spektru právní i osobní pomoci.
Newsletter
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři