Přejít na hlavní menu

Právní asistent

Jsi studentem či studentkou alespoň druhého (2.) ročníku právnické fakulty, zajímá tě fungování advokátní kanceláře a nebojíš se čelit výzvám? Tak neváhej, ozvi se nám a staň se součástí endors! Kanceláře mající velmi pestrou agendu a zajímavé klienty.

Co tě čeká?

Budeš na denní bázi pracovat s moderním právním systémem využívaným v předních advokátních kancelářích. Zjistíš, jak to chodí v prostředí, kde je nutné mít smysl pro detail a přednostně skvělý management času. Staneš se součástí týmu spolu se zkušenými advokáty a koncipienty, kteří tě provedou právní agendou kanceláře, a taktéž se se svými analýzami a výstupy zapojíš do příprav dokumentace pro klienty.

Kolik si tím vyděláš?

Odměna se odvíjí od toho, ve kterém ročníku jsi, a jak ti to půjde. Výše odměny při nástupu studenta druhého (2.) ročníku činí 150,- Kč/h. V případě třetího (3.) a vyššího ročníku činí odměna 160,- Kč/h. Následně se po osvědčení a kvartálním vyhodnocení může odměna navyšovat. Jestli tě to zajímá a chceš zjistit, co v tobě je, tak napiš na strouhal@endors.cz . I samotný pohovor může být zkušeností do budoucna. Na nic nečekej a buď o krok napřed.
Newsletter
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři